Ravza Gülüm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Asla "Neden Ben" Demeyin !

YazarMesaj
sevdam_58

Asla "Neden Ben" Demeyin ! Empty
MesajKonu: Asla "Neden Ben" Demeyin !   Asla "Neden Ben" Demeyin ! I_icon_minitimeCuma Kas. 06, 2009 2:07 am

Meşhur Wimbledon'un ilk zenci Şampiyonu Arthur Ashe kan naklinden kaptığı AIDS'den ölüm döşeğindeydi
Hayranlarından biri sordu 'Tanrı böylesine kötü bir hastalık için neden seni seçti? '
Arthur Ashe cevap verdi ;
Tümdünyada 50 milyon çocuk tenis oynamaya başlar, 5 milyonu tenis oynamayıöğrenir, 500 bini profesyonel tenisçi olur, 50 bini yarışmalara girer,5 bini büyük turnuvalara erişir,
50'si Wimbledon'a kadar gelir, 4'üyarı finale, 2'si finale kalır Elimde şampiyonluk kupasını tuttuğumzaman Tanrı'ya 'Neden ben? ' diye hiç sormadım Şimdi sancı çekerken,Tanrı'ya nasıl 'Neden ben? ' derim?

Mutluluk insanı hoş yaparAsla "Neden Ben" Demeyin ! NoktaAsla "Neden Ben" Demeyin ! Nokta. Başarı ışıl ışılAsla "Neden Ben" Demeyin ! NoktaAsla "Neden Ben" Demeyin ! NoktaAsla "Neden Ben" Demeyin ! NoktaAsla "Neden Ben" Demeyin ! NoktaAsla "Neden Ben" Demeyin ! Nokta Zorluklar güçlüAsla "Neden Ben" Demeyin ! NoktaAsla "Neden Ben" Demeyin ! NoktaAsla "Neden Ben" Demeyin ! Nokta. Hüzün insanı insan yaparAsla "Neden Ben" Demeyin ! NoktaAsla "Neden Ben" Demeyin ! NoktaAsla "Neden Ben" Demeyin ! Nokta. yenilgi mütevazıAsla "Neden Ben" Demeyin ! NoktaAsla "Neden Ben" Demeyin ! NoktaAsla "Neden Ben" Demeyin ! NoktaAsla "Neden Ben" Demeyin ! NoktaAsla "Neden Ben" Demeyin ! NoktaAsla "Neden Ben" Demeyin ! NoktaAsla "Neden Ben" Demeyin ! NoktaAsla "Neden Ben" Demeyin ! NoktaAsla "Neden Ben" Demeyin ! Nokta

ya çaresizsiniz ya da çare sizsiniz

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ALLAH C.C Baba" Denilir mi? SAKIN ALLAH'A BABA DEMEYİN
» Gönül Asla Yalan Söylemez
» ALLAH'ın rahmetinden asla ümidinizi Kesmeyiniz
» Ya RasülALLAH! Bana "ümmetim"diye bakar mısın?
» Ey "ALLAH korusun!" diyen, ciddi misin sen?