Ravza Gülüm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hayatsın bize EFENDİM

YazarMesaj
Zehra
Admin
Zehra

Hayatsın bize EFENDİM Empty
MesajKonu: Hayatsın bize EFENDİM   Hayatsın bize EFENDİM I_icon_minitimeC.tesi Kas. 07, 2009 2:36 am

Şimdi, ruhu hüzünden nasırlaşmış, umudu Sen olan bir özlem bekçisi yorgunluğuyla aralıyorum yüreğimiHayatsın bize EFENDİM Nokta.

Mecalimin Sana susadığı demlerdeyim bu akşam EfendimHayatsın bize EFENDİM Nokta. Bu sabah en habersiz bir çocuk kadar bayram tazeliğinde bakıyorum yaşamaHayatsın bize EFENDİM Nokta.

Hem eksik, hem Sen'liyim EfendimHayatsın bize EFENDİM Nokta.

Geçip huzurunda, kuraklık çeken bir toprak gibi ruh açlığını gösterip,
Seni her anışta ruhun nasıl aydınlandığını söylemek istiyorum EfendimHayatsın bize EFENDİM Nokta.
Açılmamış dünya perdesinin insanı boğan karanlığını değil, bu
karanlıktan ilahi nûr görülebildiğinde, insanın ömrünü nasıl rızaya
uygun yaşayabileceğini söylemek EfendimHayatsın bize EFENDİM Nokta.
Ve benliğin hantallığı ilimle kıpırdatıldığında, nasıl hem halis bir
kul hem de kulluk tadına dayanarak hayat dolu olunabildiğini söylemekHayatsın bize EFENDİM Nokta.

Gül yüreğinle dinler misin beni Efendim?Hayatsın bize EFENDİM Nokta

"Hâlimiz ezik, hâlimiz düşük, hâlimiz ateşe yaklaşan kelebekler kadar bitikHayatsın bize EFENDİM Nokta. Ama biz, biz bundan bile habersiziz" demekten öyle çok korkuyorum ki EfendimHayatsın bize EFENDİM Nokta.

Oysa Gül'sün SenHayatsın bize EFENDİM Nokta.

En Güzel'sinHayatsın bize EFENDİM Nokta.

En Özel'sinHayatsın bize EFENDİM Nokta.

Söylemek varken Sana en gül sözler, en güzel duygularHayatsın bize EFENDİM Nokta. Sunulması gerekirken Sana en özel yaşayışlarHayatsın bize EFENDİM Nokta. Yetersizim Efendim, yetersiziz Efendim; mahcupluğumuzu dile getirmekle bile mahcupluk çekiyor bütün kelimelerHayatsın bize EFENDİM Nokta.

Ama bahsedebilmeyi isterdim Sana Efendim; Sana olan aşkımızın yaşantımızı görmede bizi nasıl uyandırdığınıHayatsın bize EFENDİM Nokta. İçimize düşen hayalinde can çekişen bitimliğimiziHayatsın bize EFENDİM Nokta.
Her dünya bitişinde gözümüzde, özümüzle Sen'in hayalinde nasıl arınmış
olarak dirildiğimizi ve dirilişlerimizi yenilemeye nasıl ihtiyaç
duyduğumuzu Efendim, söylemek isterdimHayatsın bize EFENDİM Nokta. Ve özlemlerimize biriken Sevgini söylemekHayatsın bize EFENDİM Nokta. Sevgini EfendimHayatsın bize EFENDİM Nokta.

Sana düşkünlüğümüzü bilmeni isterdimHayatsın bize EFENDİM Nokta. Şefaatine acizliğimizin çokluğunda nasıl boğulduğumuzu hissettiğimiziHayatsın bize EFENDİM Nokta.

Sonra, Secdelerde göz yaşlarımızla ıslanan seccadelerin hâlimizi anlatışını duyurmak isterdim SanaHayatsın bize EFENDİM Nokta. Sevgilin'in huzurunda yüreğimizdeki İsminiz'i anabilmek isterdim, yana yanaHayatsın bize EFENDİM Nokta. İkinizi çok sevdiğimizi bilmeniHayatsın bize EFENDİM Nokta Yüreğimizin Sevgilin'in karşısında nasıl da titrediğini, bu yaşamı O'nun adında yaşayabilme gayretimiziHayatsın bize EFENDİM Nokta. O'nun çizgisinde ilerleme telaşımızı hayatın içinde nasıl sağlam tutmaya çalıştığımızı Efendim, bilmeni isterdimHayatsın bize EFENDİM Nokta. O'na uymaya ant içmiş can bedelimizi ve bir emire çekilen bin zahmetiHayatsın bize EFENDİM Nokta.

EfendimHayatsın bize EFENDİM Nokta. Aklımıza kazınmış ayetlere öyle tutunuyoruz kiHayatsın bize EFENDİM Nokta. Ruhumuza bir Besmelenin ne demek olduğunu izah etmeye çalışıyoruz direterekHayatsın bize EFENDİM Nokta. Dua dua Rahmete ermeye dileniyoruzHayatsın bize EFENDİM Nokta. Kulluk tadında hissedilen sevgimizi haykırmaya hazırız EfendimHayatsın bize EFENDİM Nokta. Bilmeni isterim bunları, bunları söyleyebilmeyi EfendimHayatsın bize EFENDİM Nokta. Ve daha birçok şeyiHayatsın bize EFENDİM Nokta.

Sevgimiz Sevgilin'in nasibinden EfendimHayatsın bize EFENDİM Nokta.

Kurtuluşumuz olur Sana olan SevgimizHayatsın bize EFENDİM Nokta.

Ve 'bayram'Hayatsın bize EFENDİM Nokta. İnsanı ebedî saadete kavuşturacak olan 'bayram' EfendimHayatsın bize EFENDİM Nokta. Yüzümüze bakman 'bayram'dır bizeHayatsın bize EFENDİM Nokta.

Bize 'bayram'lar verir misin EfendimHayatsın bize EFENDİM Nokta.

Hayatsın bize EFENDİM 076rr4Hayatsın bize EFENDİM 076rr4Hayatsın bize EFENDİM 076rr4
http://www.Ravzadesign.de

Hayatsın bize EFENDİM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vuslat yakın mı bana da Efendim.
» Efendim (s.a.v.) Yüzümüz Yok Sana Gelmeye..
» Okuyor Musun Efendim Yazılarımızı
» Aşk sensin efendim (sav)
» Efendim sen gittin ya